bat dosyasıyla modeme reset atılır mı atılırsa nasıl atılır ?

bat dosyasıyla modeme reset atılır mı atılırsa nasıl atılır ? anlatabilirmisiniz

hakan11 hakan11 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .bat dosyası ile modeme ancak modemin Telnet'e açıksa ve destekliyorsa yapabilirsin.

    bat dosyası toplu işlem dosyasıdır.  Modeme komut satırından doğrudan komut gönderemezsin. Modeminde telnet özelliği varsa ve açıksa o zaman biraz uğraş ile yapılabilir.

    Yine aynı şekilde modemin markasına ve modeline göre resetleme için gerekli komutlar değişebilir.

    murat murat (12492)