Batarya tam doluyken laptopu fişe takılı kullanmanın zararları nedir?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gereğinden fazla şarj almaz zaten, bir problem olacağını zannetmiyorum.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Batarya tam doluyken şarj a takılı olmasının hiç bir zararı yok örnek olarak benim pc 6 yıllık daha  şarj dan hiç çıkarmadan kullandım ve hiçde bir zararını görmedim

      candan candan (4301)