Batarya ya vürüs bulaştı cözümü ne

Bataryama vürüs bulaştı cözümü ne

Nasıl  cözerim

kullanici817291 kullanici817291 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Olmaz öyle şey, inanma! :)

    Telefonda/tablette veya laptop'ta herhalde böyle bir sahte virüs ikazıyla karşılaştın ve korkuyorsun, öylemi?

    Bunlar sana yazılım satmak ve/veya senden bir şekilde para sızdırmak için yapılan şeyler. "Batarya virüsü" isimli bir virüs yoktur ve zaten bataryalara virüs falanda bulaşmaz, bulaşamaz.

    Sisteminde sağlam bir antivirüs bulundur ve bununla zaman zaman sistem taraması yap, yeterlidir. Fazlası evhamdır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bataryalara virüs bulaşmaz.Virüs proglanlanabilen bir sistem olmalı ki çalışabilsin.

      Daha önce uzmanim.net üzerinde bu soru sorulmuş ve çözüm üretilmişti.Aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

      Batarya virüsü nasıl temizlenir?

      ismailsarp ismailsarp (6010)