Battlefield 1 nasıl indirilir? (Beta version sona erdi)

Battlefield 1 nasıl indirilir?

Battlefield 1 beta oyununu nasıl indireceğim?

Battlefield 1 indirme linkini bulamadım oyunu nasıl indireceğim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Battlefield 1 oyunun beta versiyonu yakın zamanda çıktı.Beta versiyon ücretsiz indirebilir ve test edilebilir durumda.Birçok kullanıcı Battlefield 1 beta oyununu indirmiş ve test ederek beğendiklerini söylüyorlar.

    Battlefield 1 oyunu 1.Dünya Savaşını anlatan bir oyun. 1.Dünya savaşı olduğundan takımların için Türkiye de bulunuyor.Ayrıca oyunda Türkiye tarafında oynandığında bazı Türkçe telaffuzlarda duyabilirsiniz :)

    Battlefield 1 beta oyununu nasıl indireceğim?

    Bazı kullanıcılar Battlefield 1 beta oyununu nasıl indirileceğini bulamayabilirler.Oyun Origin üzerinden indirilmeye sunulmuş durumda.Origin EA nın çıkardığı bir steam benzeri oyun platformu olarak adlandırılabilir.Çeşitli oyunları Origin üzerinden satın alarak indirebilir ve orjinal oyun sahibi olabilirsiniz.

    Battlefield 1 beta oyununu indirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

    • Bu adrese gidin ve Origin yazılımını bilgisayarınıza indirin.
    • Bilgisayarınıza Origin yazılımını kurun ve başlatın.Üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturun.Ardından login yani giriş yapın.
    • Kayıt işlemlerini tamamladığınızda Origin uygulamasını artık kullanabilirsiniz.Origin uygulaması üzerinden Store bölümüne gelin.Kaydırma çubuğunu biraz indirin ve Battlefield 1 oyunun yanındaki Download butonuna tıklayın.

    Tüm bu işlemlerin ardından Battlefield 1 beta oyununu bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve ücretsiz bir şekilde online oyunlara katılabilirsiniz.Tabi beta sürümünden çıkıp kararlı yani final sürüme geçildiğinde oyunu oynayabilmek için satın almanız gerekecek.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bu oyun 3 Gün içinmiydi @ismailsarp ? Bugün açılmıyor, "Expired" diyor :( temmuz 7 yıl önce
    • Olan bizim kotaya oldu :( temmuz 7 yıl önce
    • Evet @temmuz hocam bu geçici idi, ücretli versiyonu gelecek yakında. Üzüldüm bunu belirtmemişim pardon :( ismailsarp 7 yıl önce
    • evet hocam ama borcumu tahsil nasıl edicem şimdi öyle bir seçenek yok ki :) @temmuz ismailsarp 7 yıl önce
    • :) @ismailsarp temmuz 7 yıl önce
    • @temmuz hocam anasayfada Adil kullanım kotası hakkında bir konu açtım katılımını bekliyorum.. ismailsarp 7 yıl önce
    • Bu hususun sohbetini yapmıştık daha önce, unutmuş olmalısın :) @ismailsarp temmuz 7 yıl önce
    • Yok @temmuz hocam unutmadım, yeni düzenleme gelince kaçırmamanı istedim sadece :) ismailsarp 7 yıl önce
    • :) @ismailsarp temmuz 7 yıl önce