Battlefield 2 kurarken "please insert CD/DVD in drive E:" sorunu nasıl çözülür?

Merhaba, ben oyun ve film satılan CD'ciden USB'ye Battlefield 2 oyununu attırdım fakat aşağıdaki hatayı veriyor nasıl çözebilirim?

emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Batlefield 2 USB belleğinde olduğu için SYSTEM klasörünü bulmakta zorluk yaşıyor yani Batlefield 2'i masa üstünde bir klasöre kopyalayıp kurulumunu yapmayı dene.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • kardeş kopyala yapıştır olmuyor windows 10 kullanıyorum kopyalıyorum fakat yapıştırılmıyor emrah662020 3 yıl önce

    ISO olarak mı? Eğer öyleyse Daemon Tools ile yapmayı dene muhtemelen olur.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • İSO degil normal setup dosyası emrah662020 3 yıl önce