BattleField 3 ve 4 için Türkçe yama var mı?

Merhaba ben Battlefield 3 ve Battlefield 4 oyununa Türkçe dilini eklemek istiyorum nasıl yapabilirim veya indirebilirim dil destegini?

emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Buradan BattleField 4'ün Türkçe yamasını indirebilirsin. Yalnız reklam falan tıklattırıyor, indirip başka siteye reklamsız bir şekilde atmak istedim ancak yasal bir sıkıntı çıkmaması açısından yapmadım. Dosyada virüs olmadığına inanıyordum ancak yine de taratmak istedim.

    Kaspersky Security Cloud:

    MalwareBytes:

    Kurulumu ise şu şekilde; setup dosyasını indirdikten sonra aç.

    Buradan oyun sürümü seçmeni istiyor, orijinal ise soldaki ORIGIN yazana, korsan ise sağdaki iki tanesinden birine. Hangisine tıklayacağım diyorsan oyunun kurulu olduğu klasördeki version.json dosyasını sağ tıklayıp not defteri ile açarsan oyunun versiyonunu öğrenebilirsin.

    İleri.

    Burada oyunun kurulu olduğu dosya yolunu girmen isteniyor. Oyunun kurulu olduğu bölüme normal bir şekilde gelip yukarıdaki dosya yolunu kopyalaman lazım.

    Bu şekilde. Bende BF4 olmadığı için gösteremiyorum. Normal bir setup dosyası kurar gibi kuracaksın, işlem bu kadar.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Battlefield 3 Türkçe Yama ve Battlefield 4 Türkçe Yama

      Oyun, ya da program Türkçe yama için programın ismi yanınnda türkçe yama yazısı yazmanız yeterlidir.

      Örnek: "battlefield 4 türkçe yama" "camtasia studio 2020 türkçe yama" gibi aramalar sonuca kavuşturulacaktır.

      "

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
      3 yıl önce cevaplandı

      • türkçe oldu ama sadece alt yazı türkçe oldu konuşma dilini türkçe yapma gibi bi şansım yok mu emrah662020 3 yıl önce
      • Konuşma dilini Türkçe yapma şansın yok, genelde Türkçe yamalar oyun menüler, altyazılar, kitap yazıları falan Türkçe yapıyorlar. Dediğin Türkçe dublajlı yama bu oyunlarda yok. @emrah662020 ilkaybaki16 3 yıl önce

      peki bunları indirdikten sonra nasıl yapacagım anlatırmısınız

      emrah662020 emrah662020 (30)
      3 yıl önce cevaplandı

      • YouTube'a "Battlefield 3 Türkçe Yama Kurulumu" yaz çıkar, aynı şekilde BattleField 4 içinde geçerli. @emrah662020 ilkaybaki16 3 yıl önce