"Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir" ,"BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip" hataları nasıl çözülür?

Windows10 PRO kullanıyorum.Windows Update güncelleme penceresinde kırmızı renkli olarak *Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir yazıyor. Yeni bir program indirdim. O zamandan beri bazı uygulamaları veya virüs ve tehdit korumasını açınca "BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip ve erişmeye çalıştığınız öğe kullanılamıyor" yazıyor. Youtube'daki videolarınızdaki yönergelerin hepsini yaptım ve her şey normal görünüyor. Windows Defender'ı engelleyecek bir antivirüs programı da yok.Ama yine de uygulamalar açılmıyor.Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

ozlemcali ozlemcali (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virus taramasını sonuna kadar yaptınız mı? Arkadaşlar virüs tarama aşamasını angarya olarak görüp yapmıyor genelde. Bugüne kadar genelde "yaptım, olmadı" diyenler antivirüs ile bilgisayarı taratmıyor.

    Bir de şu videonu kontrol edin: https://www.youtube.com/watch?v=QJdNCdSvX9I

    Küçük bir değişiklil var. Kayıt defteri silme aşamasında.

    murat murat (12492)