Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir nedir?

Windows 10 kullanıyorum. Windows Update güncelleme penceresinde kırmızı renkli olarak *Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir yazıyor.

Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir ne demek bu bir sorun mu?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir nedir?

    Windows 10 Windows Update ekranında karşınıza Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir mesajı alıyorsanız, bir ev kullanıcısıysanız, bir domanin parçası değilseniz (genelde ofis ortamı için söz konusudur) bu yanıltıcı, hatalı bir mesajdır.

    Bu uyarı aslında bir gizlilik ayarından dolayı ekrana gelmektedir.

    Ayarlar > Gizlilik > Tanılama ve Geri Besleme altındaki Tanılama verileri ayarını Temel'den Tam'a geçirirseniz Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir mesajı kaybolacaktır.

    Bazı durumlarda Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir mesajı bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra kendiliğinden kaybolur. Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasını ilk kez görüyorsanız bilgisayarı yeniden başlatın.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    Güzel konu hocam :)

    omercik omercik (9418)