*Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir/kuruluşunuz tarafından guncelleme kapattı

Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir/kuruluşunuz tarafından guncelleme kapattı Böyle bir sorunum var yardımcı olabilirmisiniz pc format atdim bir yada iki ay once hiç cıkmadi şimdi yeniden çikti yardici olabi olabilirmisiniz cok sevinirim

erdi45 erdi45 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir antivirüs kullanıyor musun?  Kullanıyorsan sorun bundan kaynaklanıyordur. Aslında bu bir sorun değil.

    Avast, Ava bunu ekliyor. Bir de bu yazıyı nerede görüyorsun? Chrome tarayıcısında mı yoksa Windows ayarlarında mı?

    Düzenleme:

    Windows insider programına katıldığın için bu hatayı alıyorsun muhtemelen.

    Şu işlemleri yap:

    1. https://insider.windows.com/en-us/ adresine git ve sağ üst köşeden Sign in yani giriş yap kısmına tıkla
    2. Daha sonra Hotmail  / Microsoft hesabı bilgilerinle giriş yap.
    3. Ondan sonra https://insider.windows.com/en-us/leave-program/ linkini tıkla. Senden onay isterse onayla.
    4. Windows insider programından çıktığında sorun düzelecektir.
    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bu hata yı Windows update de görüyorum Microsoft 10 kendi orjinal virüs programını kullanıyor erdi45 3 yıl önce
    • Bir kere daha bu hata ile karşılaşmıştım format attım üstünden bir ya da iki ay geçti o yazı bir daha çıktı erdi45 3 yıl önce
    • Windows update de Windows insider programı mı kabul ettiniz yazıyor ben birşey yapmadım erdi45 3 yıl önce
    • @erdi45 ek yaptım dener misin? murat 3 yıl önce