Bazı güncelleştirme dosyaları eksik veya sorunlu. Güncelleştirmeyi indirmeyi daha sonra tekrar deneyeceğiz.

Windows 10 64-bit kullanıyorum. Güncelleme yapmaya çalışırken "Bazı güncelleştirme dosyaları eksik veya sorunlu. Güncelleştirmeyi indirmeyi daha sonra tekrar deneyeceğiz." hatası veriyor.

Hata kodu: (0x80073712)

Problem aynen bu. Yardımcı olur musunuz?

bermal bermal (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     Görüntü  + S tuşuna bas ve ardından " CMD " yaz ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak '' Yönetici       Olarak Çalıştır '' tıkla.

     Gelen Siyah Ekrana ( Komut İstemi ) SFC/SCANNOW yazıp ENTER tuşuna bas.

     Sistem taraması %100 olunca " Bilgisayarı Yeniden Başlatarak " durumu kontrol et.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Scannow calismiyor bermal 5 yıl önce

    Windows 10 Update sorun gidericiyi çalıştırdın mı?

    Bunun yanında diskinde yeterince boş alan var mı kontrol eder misin?

    Windows Update Hata kodu: (0x80073712) hatası ile ilgili şöyle bir araştırma yapınca çok farklı sebepleri olabildiğini gördüm.  Tek bir sebebi yok. Hata kodu: (0x80073712) hatası biraz genel bir hata gibi görünüyor.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Yaptım ama herhangi bir sorun algılanmıyor bermal 5 yıl önce
    • @bermal çözüm buldun mu yardıma ihtiyacın devam ediyor mu? murat 5 yıl önce
    • ne yazık ki problem hala devam ediyor @murat bermal 5 yıl önce