Bbilgisayarım aniden kapanıp açılıyor

Merhaba yine bilgisayarımda (leptop)  ilgili bir sorum var.

Bazen açtığımda  tam  açılıyor  ve dönüp kapanıyor ve tekrar kapanıyor ve tekrar açılıyor,  bazende biraz çalışırdıktan sonra  ilk anda donuyor  sonra  kapanıyor  ve tekrar  açılıyor  ve ani  kopanmadan  dolayı ekranda  sayım işlemi başlıyor. Neden bahsettiğimi anlamışsınızdır eminim.

Sonra sayım işlemi bitmeden ben enter yapıp normal başlatıyorum.

Ve bazende  tekrar  açılıyor  ve  başlangıç onarım yapıyor.

Bunun sebebi nedir sizce?

Not :

Daha önce de sorularımı takip edenler bilir,

bir sorumda belirtmiştim.

Leptopubun  bataryası değiştirmem gerek.

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bataryayı çıkarıp şarjdayken de yapıyor mu aynı sorunu ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Onuda yapmaya çekiniyorum .. Aniden kendi kapanır yada elektrik kesintisinde bilgisayarı ani kapanır ve ekran karttına bir şey olur diye tedirgin oluyorum. Fakat yapacağım sanırım bunu. @hydra (596) mat7 4 yıl önce
    • Yaptınmı ? @mat7 hydra 4 yıl önce
    • Yaptım durum aynı. Ve artık açıldıktan sonra bir dakika bile kullanımıyorum, hemen dönüp bir süre sonra kanıp tekrar açılıyor. Bazende mavi ekran olup ingizce yazılar çıkıyor. @hydra (596) mat7 4 yıl önce