bc.vc güvenilir mi?

Merhaba,

internette link.tl alternatifi olarak bc.vc diye bir şey buldum. bc.vc güvenilir mi? ininal karta ödeme var mı?

@murat

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bc.vc genel olarak güvenilir bir site ama hesabınız ile ilgili şüpheli bir durum olursa sorgusuz sualsiz hesabı kapatıyorlar. Link.tl ile aynı mantıkta çalışıyor. Zaten genelde ya bc.vc ya da link.tl kullanılıyor.  Ödemeler ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsın.

    ininal karta ödeme yok.

    murat murat (12492)