Bc.vc Sitesinde Paypal Sorunu

Evet Arkadaşlar Sorun bc.vc Link kısaltma sitesinden nasıl ödeme alacağım 10 dolar olunca alınıyor ve 4 dolarım oldu ama Malesef paypal kapanmış diğer ödeme seçeneği IBAN benım banka hesabım yok nasıl alabilirim yada bu parayla GAMESULTAN a ödeme Yapabilirmiyim onların IBAN ını Versem

Teşekkürler Şimdiden Yardımlarınız İÇin

kullanici92608 kullanici92608 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Açıkçası Gamesultan nedir hiç duymamıştım.Sayenizde öğrenmiş oldum :)

    Biraz bakıldığında gamesultan çeşitli oyunların premium,özel ayrıcalıklar,oyun itemleri gibi oyun araçlarını satan bir site.Sizin buraya para yatırmanız karşılığnda paranız Gash denilen bir yapıya çevriliyor.Artık bu parayı da sadece gamesultan sitesinde kullanabilirsiniz anlamına geliyor.Zaten bu tarz siteler para al çek tarzında yapılmaz.Amaçları da bu değildir.Buraya para gönderen birisi o parayı kullanacaktır.Bu sitelerde bunu garanti altına almak ve sizi buna teşvik etmek için kendi ürettikleri para birimlerini kullanabilirler.

    Ayrıca bv.vc gibi bir siteden gamesultan sitesine para yollandığında paranın kimin yolladıda bilinmemiş olur.Sizin site ile irtibat kurarak Şu zamanda şu hesaptan para geldi, o parayı ben yolladım demeniz gerekebilir.Ancak bunu zannetmem ki kabul etsinler :). Dolayısıyla paranızı çekmek için çevrenizden herhangi banka hesabı olan birisinin IBAN numarasını bulabilirsiniz.Bu daha sağlıklı olacak.

    ismailsarp ismailsarp (6010)