beah sonuç nereden alınır?

Beah sonuç (İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi) sayfasına girmek istediğimde

Bu siteye ulaşılamıyor

85.111.77.177 bağlanmayı reddetti.

  • Google'da 111 177 8788 Pro LAB SONUC araması yapın

ERR_CONNECTION_REFUSED

hatası alıyorum.  Beah sonuçlarına nereden ve nasıl ulaşırım?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Beah sonuçları nereden alınır?

    Google aramaları üzerinden Beah sitesine erişmek istediğinizde Bu siteye ulaşılamıyor hatası ile karşılaşıyorsanız muhtemelen Google sizi hatalı sunucuya yönlendiriyordur.

    Beah sonuçlarını almak için buraya tıklayın

    Beah sonuç sunucusu http://85.111.77.177:8788/ProLABSONUC/  yerine  http://85.111.77.177:10080/ProLABSONUC/ adresini denerseniz sorun çözülecektir. Rapor sunucusunun IP adresi aynı olmakla birlikte bağlantı portu değiştiği için eski yönlendirme hata vermektedir.

    Google hâlâ eski yönlendirmeyi indekslediğinden sizi hatalı sayfaya yönlendirecektir.

    murat murat (12492)