Bedava ömür boyu kullanım 100 GB bulut depolama alanı ister misiniz? Bunun için acele etmelisiniz, kısıtlı zamanınız bulunuyor :)

Bedava ömür boyu kullanım 100 GB bulut depolama alanı istermisiniz? Bunun için acele etmelisiniz, kısıtlı zamanınız bulunuyor.

İhtiyacı olanlara duyurulur :)

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Giveaway of the day — Zoolz Cloud Archive for Home (100GB) Ömür boyu ÜCRETSİZ 100 GB bulut depolaması! (tıkla)

    CHIP Online > Günün Tam Sürümü - Zoolz Cloud Archive for Home (100GB) Ömür boyu ÜCRETSİZ 100 GB bulut depolaması! (tıkla)

    Zoolz Cloud Archive for Home (100GB)

    Ömür boyu ÜCRETSİZ 100 GB bulut depolaması!

    Zoolz piyasanın önde gelen bulut bazlı depolama programıdır. Misyonu kullanıcılarına uygun ücretli ve güvenli bir bulut alanı oluşturmaktır. Geliştirici platformunu sizlerle birlikte yaratılmıştır. Kullanıcı deneyimi basitlik ilkesine oturtulmuştur. Fakat bununla da bitmiyor; bir kaç saniye içinde bir kaç tık yardımıyla kritik verileriniz askeri boyutunda şifrelenebilmektedir.

    Neler dahil?

    • 1 kullanıcı lisansı;
    • Fotoğraf, video ve doküman koruması;
    • Super hızlı yükleme;
    • Bandwidth limiti yoktur;
    • Ömür boyu yedekleme.

    Dikkat:

    1- Ücretsiz sahiplik hakkı dağıtımı 19/08/2017 saat 11:00'e kadar sürecektir.

    2- Daha önce kendim yüklemediğim ve kullanmadığım için bir güvenirlilik garantisi veremiyor, sorumluluk kabul etmiyorum.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • çok güzel kampanya. Zoolz kullanan var mı acaba? Merak ettim @temmuz alattin 6 yıl önce
    • Evet, gerçekten güzel.. Şimdiye kadar 50 GB üzerinde ücretsiz bulut depolamaya rastlamamıştım ( Mega 50 GB). Bu ise 100 GB.. Herhalde bu kapasite ilk oluyor. Ücretsic elbette :) @alattin temmuz 6 yıl önce
    • Daha önce kendim kullanmadığım için garanti veremedim. Güvenirlilik bakımından.. @alattin temmuz 6 yıl önce
    • Kullanan var mı acaba? Bana lazım oluyor :) Resim ve video dosyaları için. toprak34 6 yıl önce

    #zoolz kampanyasına bakıyorum.  Kampanyaya Facebook ile veya email adresiniz ile katılabiliyorsunuz.  Mail adresinize bir indirme linki geliyor. Uygulamayı indiriyorsunuz.

     Uygulamayı indirdim. Uygulama boyutu 83MB. Kurulum dosyaları içinde bir BeniOku dosyası vardı orada kampanya ile ilgili şunlar yazıyor:

    • Ücretsiz teknik destek alamazsınız
    • Gelecekteki sürümlere ücretsiz yükseltme yapılamaz (burada bir hinlik var gibi  Web arayüzü var. Gerekirse buradan indirilebilir.)
    • Ticari olarak kullanılamaz.

    Daha sonra bir üyelik formu var. Sign Up ile üye oluyorsunuz.

    İkinci madde biraz kuşkulu. Diyelim ki ben bu kampanya ile kayıt oldum. Kullanıyorum. bir sene sonra yeni yazılım çıkarır ve sistem eski yazılım ile artık çalışamaz olursa mecburen para ödemek gerekecek. Bu beni biraz tedirgin etti açıkcası.

    Az önce sistemi inceledim web arayüzü var. Gerekirse oradan dosyalar indirilebiliyor. İlla program gerekmiyor.

    Ekleme:

    100GB olarak verilen alan Cold Storage olarak adlandırılıyor.  Zoolz üzerinde iki tür bulundurma var: Hot Storage ve Cold storage

    Hot Storage türünde anında sunucudan istediğiniz dosyayı indirebiliyorsunuz. Cold Storage seçeneğinde indirme işlemi için önce bir link hazırlanıyor. Daha sonra indirme hazır olduğunda size mail gönderiliyor. Bu işlem 3-5 saat sürebiliyor. Hazırlanan indirme linki aynı zamanda 24 saat içinde indirme için kullanılması gerekiyor.

    Buna rağmen 100GB disk alanı, sürekli ihtiyaç duymadığınız verileri yedeklemek için oldukça güzel bir seçenek.

    alattin alattin (16984)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @alattin tavsiyen nedir abi :) indirelimmi toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 indirdim yükledim. Bir de mail attım adamlara bu durumla ilgili indir bence. gelecek cevaba göre kullanırsın alattin 6 yıl önce
    • @alattin abi akşama kadar cevap verirse haber verirmisin :) toprak34 6 yıl önce
    • "Gelecekteki sürümlere ücretsiz yükseltme yapılamaz" ifadesi Giveawayofthetoday ücretsiz dağıtımları için oluyor. "Gelecekteki sürümlere yükseltebilme" hakkı ve imkanı ise çok seyrek olabiliyor. Ama belki % 99'unda bu yok.. Yani "Gelecekteki sürümlere ücretsiz yükseltme yapılamaz" ifadesinde bir "hinlik" falan yok, ürün sahibi yazılımcı firmaların ticari menfaatlerini koruyan bir uygulamadır bu. Bundan şüphe etmemek lazım @alattin temmuz 6 yıl önce
    • Özet yapayım; yazılımcı firmanın ticari kaygıları ve menfaatleri gereği oluyor "Gelecekteki sürümlere ücretsiz yükseltme yapılamaz" ifadesi :) temmuz 6 yıl önce
    • Önemli olan Zools programı aracılığı olmadanda web'de alakalı bulut hesaba/hesabına ulaşılıp ulaşılamadığıdır. Bunu anlamak ve buna dikkat etmek lazım. Yoksa programın güncellenip güllenmemesi çok önemli değil, güncelleme yapılmaz ve eski sürümle devam edilir (Güncelleme halinde lisans iptal olur zaten). Ama program olmadanda hesaba ulaşılabiliyorsa programın olmasının veya güncellenebilmesinin çok önemi olmaz. Programsız alakalı bulut hesabına ulaşabiliyor ve oradan bulut depolamayı kullanabiliyormusun @alattin, bunu test edip bizide bilgilendirirmisin? temmuz 6 yıl önce
    • "İkinci madde biraz kuşkulu. Diyelim ki ben bu kampanya ile kayıt oldum. Kullanıyorum. bir sene sonra yeni yazılım çıkarır ve sistem eski yazılım ile artık çalışamaz olursa mecburen para ödemek gerekecek." şeklinde yazmışsın mesajının son kısmında. Bu kuşkunda haklı olabilirsin ama eğer programdan bağımsız webden hesabına ulaşabiliyor ve orada download - upload yapabiliyorsan o halde önemli olmaz bu. Programsız kullanılı o halde. Bununla alakalı sormuştum sana ama fırsatın olmadı herhalde cevap yazmaya. Merakla bekliyorum ve bekliyoruz (Beni takip edenlerde var) :)) @alattin temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz şimdi bakma fırsatım oldu. Evet bir web arayüzü var ve program olmadan kullanılabiliyor. Ben biraz şüpheci yaklaşmışım :) alattin 6 yıl önce
    • Tamam öyleyse, mademki kuşkularımız dağıldı öyleyse devam edebiliriz. Programı yüklemek için @toprak beni ve benden gelecek işareti bekliyordu. Oda yükleyebilir öyleyse. Güle güle kullan yeni bulut depolama alanını, güle güle kullanalım :) @alattin temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz İndiriyorum hemen abi :) toprak34 6 yıl önce
    • @temmuz @toprak34 @ismailsarp bişiler daha öğrendim yazdım cevaba alattin 6 yıl önce
    • Ben her ihtimale karşı, ileride lazım olabilir düşüncesiyle kayıt oldum :) omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho 100 GB bence çok iyi. Herkeste bulunmasında fayda var :) alattin 6 yıl önce
    • Cold Stroge olayını çok anlayamadım. Neden buna gerek görmüşler? Tam olarak fonksiyonu ne? Bir kullanım sınırlamasımı yoksa pratik bir faydamı sağlıyor, nedir bu? @alattin temmuz 6 yıl önce
    • Dosyayı başkalarıyla paylaşabilmemiz içinmi acaba? Yani sebest linkmi oluşturuyorlar Cold Stroge fonksiyonu ile? @alattin temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz Cold Storage, bu tür bulut yedekleme sistemlerinin ucuz hali. Şimdi sen bulut üzerinden dosya indirdiğin zaman sunucuları meşgul ediyorsun, aynı şekilde bant genişliğini kullanıyorsun. Bunun bulut sistemi yedekleme yapan şirkete bir maliyeti var. Cold storage ile sen istediğin zaman indirme yapamıyorsun. Sunucular uygun olduğunda onlar sana indirme linkini gönderiyorlar. Böylelikle oluşacak trafiği ve iş yükünü kontrol edebiliyorlar. Cold Storage, anlık ihtiyacın olmayan dosyalarını yedeklemek için ideal. alattin 6 yıl önce
    • Anladım @alattin, sağol. İyi geceler.. temmuz 6 yıl önce
    • iyi geceler @temmuz alattin 6 yıl önce
    • teşekkürler @alattin hocam bilgilendirme için, ucuz etin yahnisi misali buda.Ama anlık ihtiyaç olmayan dosyalar saklanabilir :) ismailsarp 6 yıl önce

    Teşekkürler @temmuz hocam bende indirdim, @alattin hocamın dediği gibi üye oldum.Ancak sitelerinde trial expires olarak 14 gün sayıyor, onu tam anlamlandıramadım.

    Düzelme: Ben siteye normal yollardan üye olmuşum.Üye olurken belirli bir promosyon linki üzerinden kayıt olmak gerekiyormuş.Bu şekilde sorunsuz şekilde üyelik 100 GB sınırsız şekilde açılıyor.

    100 Gb limitli sınırsız hesap açmak için buradaki linki ziyaret edebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @ismailsarp nasıl abi? toprak34 6 yıl önce
    • uygulama nasıl yani :) toprak34 6 yıl önce
    • Serial girişini veya eğer farklı bir etkinleştirme yolu varsa bunları eksik yapmış veya atlamış olabilirmisin. Bunlarla alakalı net ve detaylı bilgiler programa ilave gelen "Read me" dosyasında bulunur. Gözünden kaçtıysa.. Ben henüz download ve yükleme yapmadım. Gece geç saatlerde falan yapacağım @ismailsarp temmuz 6 yıl önce
    • Bu arada @alattin'e sorduğumu sanada sorayım (onun cevabı gecikti), programsız web'den verdikleri bulut hesabına girebiliyor ve orada hesabını kullanabiliyormusun (download - upload yapabiliyormusun)? Yoksa bunun için mecburi olarak Zools Cloud arabirimimi kullanılıyor? temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz hocam sisteme kaydoldum ama daha upload ve download testi yapmadım. ismailsarp 6 yıl önce
    • @temmuz hocam ayrıca konu başlığına bazı bilgileri eklemeniz gerekiyor sanırım.Ben mesajımda düzenliyorum.Oradaki linki eklerseniz daha kolay olabilir diye düşünüyorum yeni gelenler için. ismailsarp 6 yıl önce
    • 14 Gün geri sayımı ne oldu, kalktımı? @ismailsarp temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz hocam evet kalktı.O link üzerinden kayıt olunduğunda direkt olarak 100 Gb promosyonu aktif olarak hesap açılıyor :) ismailsarp 6 yıl önce
    • Ayrıca programı kullanmadan web sayfasından hesaba girilerek download - upload yapılabiliniyormu diye sormuştum. Olabiliyormu bu dediğim? Alattin'nin güncelleme hakkı verilmemesi ile alakalı haklı bir kuşkusu vardı, onum için soruyorum. Eğer programdan bağımsız hesaba (web'den) girilerek download - upload yapılabiliyorsa güncelleme yapılamaması problem olmaktan çıkar diye düşünüyorum @ismailsarp temmuz 6 yıl önce
    • Bahsettiğim hususta @alattin'den cevap geldi. Cevap olumlu. Bir kuşkuya ve tereddüte gerek kalmadı :) @ismailsarp temmuz 6 yıl önce