Bedava-sitem.com nasıl kullanılır?

Bedava-sitem.com nasıl kullanılır? Nasıl üye girişi eklenir ?

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu videoda ücretsiz alan adı ve hosting nasıl alırsın bu videoda anlattım:

    https://www.youtube.com/watch?v=R8oL2VyNJW8&ab_channel=uzmanim.net

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

      bedava bulamazsın çoğu paralı freenom gibi sitelerden alabilirsin

      samettxlegend samettxlegend (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • O site ücretsiz kardeş bende kullanıyorum yanlış bilgi verme emrah662020 3 yıl önce
      • evet benimde var sitem bedava mlekesizzz 3 yıl önce
      • örnek sitelerde bazı özellikler var onların nasıl yapıldığını sormuştum ben mlekesizzz 3 yıl önce