Bedava VPN programı bilgisayar için varmı?

Vpn program ı kullanmak istiyorum ama bedava vpn programı bulamıyorum. Bulduklarım Expressvpn(onu indirdim ama çalışmıyor) ve Nord vpn .Bedava vpn tercih edebilirmisiniz bana?

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    TeknoVPN ?

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

    • çalışmıyor adils 3 yıl önce
    • OnionFruit ? genius 3 yıl önce
    • tor dosyasini virus olarak algiliyor adils 3 yıl önce
    • ip sorgu dan da bakınca kendi yerimi gösteriyor adils 3 yıl önce

    Avast SecureLine VPN nedir, nasıl kullanılır?

    Avast VPN programını 7 gün kullan sonra başka VPN programı indir onu kullan yani sürekli bütün VPN programlarını indir sil indir sil yap süresi dolunca tabi.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • çalışmıyor adils 3 yıl önce

    Google Chorme için bir eklenti var gayet güzel çalışıyor Mağaza bu linke tıklayıp arama yerine entere bas sağ tarafta en üstteki cybergost vpnye tıkla Chorme'ya ekle butonuna tıkla uzantı ekle butonuna tıkla google chorme tarayıcısının sağ üst tarafına uzantılar simgesi gelecek ona tıklayıp 3 nokta alt altta olan yerin sol tarafında uzantıyı sabitle simgesi var onada tıklayıp uzantıyı görünür şekilde yapmış olursun kullanımı basit o görünen cybergost vpn simgesine tıklayıp ortada bir işaret var güç düğmesi simgesine tıklatıp sağ tarafa kaymış olur hem üstündeki yazı yeşil olur bu kadar yanlız ben gayet memnunum kullanıyorum

    gorele28 gorele28 (387)
    3 yıl önce cevaplandı

    • valla onu yapinca hic bir seye giremiyorsun adils 3 yıl önce
    • giremediğin sitelerde kullanmalısın cybergost vpn açıkken örnek veriyorum facebooka giremezsin ancak bazen facebook erişimi oluyor ya yani giremiyorsun o zaman cybergost vpn açıkken tak diye açılır facebook @adils gorele28 3 yıl önce
    • hmm ben minecraft server ine girmek için çalıştıracaktımda bu sadece chrome ye eklenebiliyor adils 3 yıl önce

    Psiphon3

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

    • bu program çalışıyor ancak vpn i kapatıp açıyor ve işimi yapamıyorum. adils 3 yıl önce
    • 1 saatlik ücretsiz krsn 3 yıl önce
    • tam olarak ne için kullancan vpn ? krsn 3 yıl önce
    • minecraft serverlerin hangisine giriyosam açmıyor bende başka server dan gireyim dedim ama hiç bir vpn açmıyorsadece bluestacks açıyor vpn i onun da içine yüklü adils 3 yıl önce