Bekleme Akıllı Güç tasarrufu Nedir?

Bekleme akıllı güç tasarrufu.jpg

Arkadaşlar Bekleme Akıllı güç tasarrufu nedir ne işe yarar ? Kapatsam ne gibi etkileri olur?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu özellik hakkında bilgi sahibi olmadığım için internettem araştırdım. Araştırmalarıma göre bu bir çeşit gelişmiş güç tasaruffu modu. Pilin azaldığında falan şarjın hemen bitmesini önlemek için neredeyse çoğu arka plan işlemini kapatıyor. Ama önemsediğin bazı uygulamalardan da bildirim alma sorunu yaşayabilirsin. Aşırı gereği yok diyebiliriz.

    omercik omercik (9418)