Beklenmeyen bir hata dosyayı kopyalamanızı engelliyor. Hata 0x80004005 Belirtilmemiş hata

Windows 7 de bir sıkıştırılmış dosyayı açmak istiyorum. Zip dosyası açılırken karşıma şu hata geliyor: Beklenmeyen bir hata dosyayı kopyalamanızı  engelliyor.  Hata 0x80004005 Belirtilmemiş hata. Seçenek olarak Yeniden dene - Atla - İptal var. Yeniden dene dediğimde yine aynı hata karşıma geliyor. Bu hatanın çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zip dosyasını Windows un yerleşik dosya açma uygulaması ile açmaya çalışıyorsan sorun bundan kaynaklı olabilir.

    Mesela zip dosyasını sağ tuşla tıkladın ve tümünü ayıkla seçeneğini seçtiysen, zip dosyası da parola korumalıysa bu hatayı alırsın. Önerim 7Zip uygulamasını bilgiayara kurman ve 7Zip ile zip dosyasını açmaya çalışman. Bu durum muhtemelen zip dosyasının parola korumalı olmasından kaynaklanıyor.

    7zip uygulaması zip, rar gibi sıkıştırılmış dosyaları açmaya yarayan ücretsiz bir uygulamadır. 7zip uygulamasını buradan indirebilirsin: https://www.7-zip.org/

    murat murat (12492)