Beklenmeyen bir hata klasörü silmenizi engelliyor...Hata 0x80004005 Belirtilmemiş hata

http://i.hizliresim.com/41prnQ.png

Yukardaki resimde gördüğünüz gibi;

"Beklenmeyen bir hata klasörü silmenizi engelliyor...Hata 0x80004005 Belirtilmemiş hata"  Hatası ile karşılaşıyorum, lütfen konu hakkında bilgilendirme veya çözüm sunar mısınız? Şimdiden teşekküler.

kadirelvan kadirelvan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    arka silmek istediğinin program açık olabilir mi ?

    güncelleme yapmayı dener misiniz ?

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    7 yıl önce cevaplandı

    • sorun şu silmek isteğim oyun dosyaları ve oyun dosyalarını uinstall bölümünden kaldırdım fakat içinte kalıntılar olmuş onları silmeye çalıştığımda bu hatayı veriyort güncellemeler full windows 8.1 kullanıyorum kadirelvan 7 yıl önce
    • iobit unistaller ya da revo unistaller ile kaldırmayı dene bi. ybaskin34 7 yıl önce
    • Sorun Şu programı zaten orbit ile kaldırdım fakat dosyaları bıraktı ve onlarıda hiç bir programla silemiyorum ellede dahil şimdiye kadar bir sürü program denedim sonuç olumsuz kafayı yıcem kadirelvan 7 yıl önce
    • o zaman şöyle bişey yap. şimdi " güvenli modda" başlat bilgisayarı oradan sil. ybaskin34 7 yıl önce
    • bide unlocker programını kullan , güvenli moddda olamdıysa .ama önce kesin güvenli modda dene kaldırmayı. ybaskin34 7 yıl önce
    • unlocker felan denedim olmuyor ama birde güvenli modda deneyeceğim kadirelvan 7 yıl önce
    • @kadirelvan güvenli modda dene umarım işine yarar. çünkü aklıma şuan gelebilecek seçenekler bunlar. ya da en son izin komutlarını değişiterek yapmayı dene. ybaskin34 7 yıl önce

    dosya silme programları ile dene internette birsürü bulunuyor

    efe9135 efe9135 (1)