Beko Led tv B40-LB-5433 görüntü yok sadece ses var sorunu

Beko Led tv B40-LB-5433 tv de babam kumandanın hangi tuşuna basmış bilmiyor ama görüntü gitmiş sadece ses var nasıl düzeltebilirim.Kumanda da hangi tuşa bastığını bilmiyor ama sadece ses var görüntü yok bi türlü duzeltemedik nasıl duzeltebiliriz

kullanici242833 kullanici242833 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Televizyonun fişini çek (prizden çıkar). Kumandanın pillerinide çıkar. Sonra yeniden fişi ve kumanda pillerini tak, televizyonu aç. Eğer televizyonda arıza türünden bir problem oluşmadıysa düzelecek, görüntü gelecektir.

    Eğer harici bir uydu alıcı kullanıyorsanız onunda fişini ve kumanda pillerini çıkartarak tekrar takarsın.

    temmuz temmuz (12505)