Belirli Bir Sayfanın Ön Belleği ( Cache ) Nasıl Temizlenir ?

Belirli Bir Sitenin Ön Belleği Nasıl Temizlenir ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazen sitelerin ön belleğini temizleme ihtiyacı duyarız. Lâkin tarayıcıda girilen tüm sitelerin ön belleğini değil de sadece belirli bir sitenin ön belleğini temizlemek isteriz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederseniz belirli bir sitenin ön belleğini temizlemiş olursunuz..

    Ön Bellek Verileri  Kayıtlı form verileri, kayıtlı parolalar vb.

     Belli Bir Sitenin Ön Belleği Nasıl Temizlenir ?

     Öncelikle ön belleği temizlenecek site açılır.

     Ardından tuşuna basılır.

     Sağ üstte çıkan  işaretine tıklanıp  seçilir.

     Açılan menüde sol tarafta  tıklanır.

     Hemen sonra butonuna basarak işlemi tamamlanır.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)