Belirtilmemiş hata

Masaüstündeki Google Chrome kısayolunu tıkladığımda Belirtilmemiş hata şeklinde bir hata ile karşılaşıyorum.

Windows 8'de Google Chrome açmak isterken alınan Belirtilmemiş hata uyarısının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 8'de Google Chrome açmak isterken Belirtilmemiş hata mesajı alıyorsanız hayanın çözümü için şunları deneyin:

    1. Windows 8 başlangıç ekranına gelin.
    2. Uygulamalar altında Google Chrome'u bulun
    3. Sağ tuşla tıklayın ve açılan menüden Başlangıç ekranına sabitle'yi tıklayın.
    4. Eğer hatayı görev çubuğu üzerindeki Chrome simgesinden alıyorsanız Görev çubuğuna sabitle seçeneğini tıklayın.

    Bu işlemden sonra Belirtilmemiş hata uyarısı çözülecektir.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bilgisyarım Win 7 Hocam.......................................................................................................................................................................................................... birazdaha açık ve net Anlatırsanız ? yapabildiğim kadar yapmaya çalıştım hocam isterseniz team wiewerden bağlanın benim bilgisayarıma ordan halletmeye çalışın ? sorunum  büyük bıktım bu hatayla karşılamaktan hangi programı çarsam geliyor bu hata google chorome diyil sadece

       saat 4.50 de bilgisayar da olucam tekrardan team wiewerden bağlanıcaskınız ?

      burak1234 burak1234 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Olmayanlar için sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır derseniz olur :) bende de oldu bu şekilde denedim oldu. Gerçi her defasında bunu yapmak da sinir bozucu olmaya başladı ya neyse.

        dorukbalkozak dorukbalkozak (1)