Belirttiğim özellikli bilgisayara bu para verilir mi ?

İyi günler aşşağıda vermiş olduğum özelliklere göre bu bilgisayara bu para verilir mi ? Bu bilgisayar ile oyun oynayabilir miyim? Oyundan kast ettiğim pes2016,cyris 3 gibi oyunları kaldırır mı ?

http://i.hizliresim.com/j8OnmL.jpg

draskovenc draskovenc (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Rsimdeki  bilgisayar Bu Özelliklerde bu parayı eder evet bahsettiğiniz oyunda prformans alamassınız

    sistem özellikleri en az i5 işlemci ve 6 ram desteği olması gerekir oynlarda

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Fotoğraftaki bilgisayar ilk nesil işlemci kullanan bir i3. Şuanda üzerinden 6 nesil daha geçti. Ancak yine de günlük internet kullanımları vs gibi durumlarında yeterli olacaktır.Ayrıca ekran kartı Direct x 11 desteklemeyen eskimiş bir kart.Bu da günümüz oyunlarında sorun çıkartacaktır. Zaten sorun çıkartmasaydı da performans almanız çok zor görünüyordu çünkü yetersiz kalacaktı.

      Benim bilgisayar ile ilgili görüşlerim;

      • Fiyatı bana kalırsa fazla.
      • Eğer internet ve günlük kullanım harici programlar haricinde kullanacaksanız almanız yanlış olacak.
      • SSD sayesinde günlük kullanım hızı gayet yeterli olacaktır, ama dediğim gibi fiyatta pazarlık yapmanız gerekli.
      ismailsarp ismailsarp (6010)