Belirttiğiniz dosya adı geçersiz ya da çok uzun. Farklı bir dosya adı belirtin.

Windows 7 kullanıyorum.  4GB boyutunda .mkv uzantılı bir dosyam var bunu harici diskte başka bir klasöre kopyalamak istiyorum. Kopyalamak istediğimde "Belirttiğiniz dosya adı geçersiz ya da çok uzun. Farklı bir dosya adı belirtin."  hatası veriyor seçenek olarak da "Yeniden Dene" ve  "İptal" var.

Aynı şekilde dosyayı yeniden adlandırmak, dosyayı silmek ve dosyayı taşımak istediğimde de "Dosyayı Yeniden Adlandır" veya "Dosya Sil" penceresinde "Belirttiğiniz dosya adı geçersiz ya da çok uzun. Farklı bir dosya adı belirtin." hatası alıyorum. Hiç bir şekilde dosyayı ne silebiliyorum, ne taşıyabiliyorum ne de başka bir klasöre kopyalayabiliyorum.  "Yeniden dene" dediğimde aynı ekran tekrardan karşıma geliyor. "Belirttiğiniz dosya adı geçersiz ya da çok uzun. Farklı bir dosya adı belirtin." hatasını nasıl çözerim?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 7 Cevap

    Dosya kopyalamak, silmek, taşımak, yeniden adlandırmak istediğinizde şu şekilde bir hata alıyorsanız "Belirttiğiniz dosya adı geçersiz ya da çok uzun. Farklı bir dosya adı belirtin." bu sorunu DelinvFile 4.04 yazılımı ile çözebilirsiniz.

    DelinvFile 4.04 indir linkinden DelinvFile 4.04 programını indirin.

    DelinvFile 4.04 programını çalıştırdıktan sonra sol taraftan dosyanın olduğu klasörü seçin. Orta bölümden silmek veya adını değiştirmek istediğiniz dosya ya da klasörü seçin.

    Silmek istediğiniz  klasör veya dosya için altta bulunan butonlardan "Delete File or Folder" 'ı seçin.

    Yeniden adlandırmak istediğiniz dosya veya klasör için "Rename File or Folder" seçin.

    DelinvFile 4.04 file sildiğiniz dosyaları veya klasörleri geri alamazsınız bunu unutmayın.

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

      Sırf cevabınıza teşekkür etmek için kayıt oldum, çok teşekkürler...

      mmuxtar mmuxtar (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        çok teşekkür ederim çok sağoğlun  www.bursa-ariston-servisi.com

        bursaaristonser bursaaristonser (1)
        9 yıl önce cevaplandı

          Torrentden indirdiğim filmin adı ço uzundu silemiyordum oynatamıyordum,bazı dosyalarda işe yaradı nedense yüzüklerin efendisinde işe yaramadı bilginize arkadaşlar.

          kulplubardak kulplubardak (1)
          9 yıl önce cevaplandı

            Çok Teşekkürler Sorun çözüldü.programın işe yaramadığı yer olamaz .biraz dikkatli yapılması gerekiyor.

            enesbey enesbey (3)
            9 yıl önce cevaplandı

              Süpersiniz.Bu sitewyi tek geçerim.Helal olsun...

              atertete atertete (1)
              8 yıl önce cevaplandı

                problemim çözüldü,teşekkür ederim.

                ilhantu ilhantu (1)