Ben dün monitör programı indirmiştim bugün PUBG LITE girerken hata alıyorum bilgisayarınızda sisteminizde çalışan bir monitör programı bulundu, diye

Bana hata verirken şunu diyor (

sisteminizde çalışan bir monitör programı bulundu, bellekten kaldır ve programı yeniden başlat

heryerden sildim ama yinede hata veriyo

enbiya enbiya (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PUBG Lite'ı kalıntı bırakmıyacak şekilde sil tekrar yükle. Sistem geri yükleme yap.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • başka yolu yokmu enbiya 3 yıl önce
    • bence o programı bulup silmem gerekiyor çünkü hata verirkende öyle diyor enbiya 3 yıl önce
    • çümkü çok uğraştırıyor enbiya 3 yıl önce
    • Sil o zaman. Ban yiyebilirsin PUBG Lite'da. hydra 3 yıl önce