Ben format atarsam google hasabi silinir telefonda o hesabi nasil telefona geri getirilir

Merhaba beyler ben telefona format atmak istiyorum benim google hasavini silipte telefona format atayim yoksa kendisi silinirse onu nasil geri getitrebilirim

kullanici78271 kullanici78271 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hesabı niye siliyorsun? Google hesabını silme. Verilerin google hesabında tutulur. Normal formatını at. Sonra da aynı google hesabını telefona ekle. Yapman gereken bu kadar.

    hakan hakan (15424)
    10 ay önce cevaplandı

      Tamam hakan bey size cok tesekur ederim

      kullanici78271 kullanici78271 (1)
      10 ay önce cevaplandı