Ben instagram dan birisinin telefonunu bulmak istiyorum nasıl bulabilirim yada böyle birşey varımdır?

Ben instagram dan birisinin telefonunu bulmak istiyorum nasıl bulabilirim yada böyle birşey varımdır?kullanıcı ama benim değil başkasının numarasını bulmak istiyorum

kullanici808459 kullanici808459 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Eğer numarasını bulmak istediğiniz kişi bu numaryı paylaşmıyorsa, yani o kişi bunu kendi iradesi ile yayınlamıyorsa, Instagram ile o kişinin numarasını o kişinin izni olmadan bulamazsınız.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)