Ben instegramimi geri almak.icin fotograf gondermem gerekiyo ama orda kullanici adini ve sifreni kagida yaz diyoya.iste orda hesabi calan kisinin suan

Ben instegramimi geri almak.icin fotograf gondermem gerekiyo ama orda kullanici adini ve sifreni kagida yaz diyoya.iste orda hesabi calan kisinin suan kullandihi hesap isminimi yoksa calinirkendi kullanici adini ve isminimi yazma gerekiyo

nihat8288 nihat8288 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha kısa ve öz şekilde yazarsanız, dönüş daha hızlı olacaktır.

    selcukulusal selcukulusal (32)