ben windows 8.1 yüklüyorum bilgisayarımdaki dosyalarım silinir mi cevap bekliyorum

ben şimdi yüklüyorumda windows 8.1 bilgisayarıma d ve e klasörlerimde macera korku gerilim filmlerim var silirmesinden korkuyorum nasıl aktarma yapabilirim bilgilendirinmisiniz beni cevabınız bekliyorum.birde yönetici şifresi gerekiyor nasıl ayarlarım.

kullanici746523 kullanici746523 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    birde c klasörümdeki dosyaları silsem windows 8.1 nasıl yerleştirecem cevap verirmisiniz.ayrıca yönetici şifremi bilmiyorum nasıl ayarlayacam söylermisiniz.

    kullanici746523 kullanici746523 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Eğer Windows 8'i Microsoft Mağazadan 8.1'e yükseltiyorsan C bölümündeki dosyalarında (programlar, belgeler, video ve fotoğraflar vb arşiv dosyaları) silinmez. Diğerler warrior'un belirttiği şekilde.. Şifre konusuna gelince 8.1 kurulumu sırasında bunu sen belirleyecek ve atayacaksın (Sana kurulum aşamasında sorulacak.).
      temmuz temmuz (12505)