Ben yanlışlıkla ağ bağdaştırıcımı sildim bu yüzden internete bağlanmıyor ağ bağdaştırıcısını naaıl geri yüklerim ve nasıl düzeltirim?

Bilgisayarım samsung windows 8 ağ bağdaştırıcısını nasıl geri yükleyeceğim bilgisi olan varsa lütfen cevap verin

bb9214 bb9214 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    • Sistem geri yükleme yapın düzelir.
    kenanftl kenanftl (98)
    8 yıl önce cevaplandı

      Acaba sisteme nasıl geri yükleyeceğim teşekkürler

      bb9214 bb9214 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • 1- Başlat'ı tıklatın, sırasıyla Tüm Programlar'ın, Donatılar'ın ve Sistem Araçları'nın üzerine gelin ve sonra Sistem Geri Yükleme'yi tıklatın. Sistem Geri Yükleme başlar. 2- Sistem Geri Yüklemeye Hoş Geldiniz sayfasında, Geri Yükleme Noktası Oluştur seçin, sonra da İleri'yi tıklatın. 3- Bir sonra ki ekranda alacağınız geri yükleme noktasına bir açıklama girmelisiniz. Örneğin yeni bir donanım yükleyeceksiniz ve bu aşamadan önce Geri Yükleme noktası almak istiyorsunuz. Tanımı girdikten sonra Oluştur diyoruz. 4- En son aşamada Geri Yükleme noktasını başarıyla oluşturduğunu belirten bir ekranla karşılaşacaksınız. kenanftl 8 yıl önce