Bende asus B450 mk anakart var ve amd işlemcim var ne yaptıysam bu bilgisayara win 7 64 bit yükleyemedim ne olur yardımcı olun?

Asus b450mk anakarta win 7 64 bit yükleyemedim?

kullanici556747 kullanici556747 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarın 64 bit'i destekliyor mu?

    Bilgisayarın eğer 32 bit ise 64 bit indiremezsin ama şu adımları izlersen 64 bit'e bilgisayarını yüksekte bilirsin.

    32 bit 64 bit nasıl yapılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Hata mı alıyorsun? Biraz daha bilgi vermen gerekiyor. Yükleyemedim yazman maalesef sana yardımcı olmamız için yeterli değil. Windows 10 yüklenemiyorsa burada anlatılanları uygula genelde işe yarıyor: Windows 10 yüklemesi başarısız oldu hatasının çözümü nedir?

      hakan hakan (15424)