Beni engelleyen kişinin yorumunu nasıl şikayet ederim?

Biri başka birinin gönderisinin altına bana uygunsuz yorumda bulundu ve beni engelledi. Ben de onun yorumunu göremediğim için onun yaptığı yoruma şikayet'te bulunamıyorum.

damla1203 damla1203 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sizin hakkınızda kötü yorum yapan kişiyi şikayet ettiğiniz zaman çoğu zaman ilgilenmiyor sosyal medya mecraları. Eğer yorumu şikayet etmek isiyorsanız farklı bir hesap ile giriş yapıp şikayet etmeyi deneyebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bana da ediyorlar, bir şey yapmıyorum. Uğraşacak olsam her yorumu şikayet ederdim. Ama çok uğraştırıyorlar. Onun dışında Sosyal medya platformları maksimum hesabı kapatır. Küfür ediyorlarsa onları sen de engelle karşılık verme. Yapabileceğin en mantıklı şey bu olur. Amip gibi türüyorlar yoksa.

      hydra hydra (3800)