benim bilgisayarıma chromium virüsü geldi.

malwarebytes uygulamasıyla silmeme rağmen uzntısı kaldı. şifrelenmiş kabuk uzantısı diyor ve silinmiyor ne yapmalıyım?

kullanici62319 kullanici62319 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarını gridinsoft ile tara ve çıkan virüsleri temizle fakat lisans senden isteyecen hiç sıkıntı değil e-posta adresini kullanarak 7 gün deneme sürümünü alabilirsin ücretsiz bir şekilde.

    GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      Reimage programını önermiştim, kullanmaın yavaşlatırmış, ben bilmiyordum @darkcrak hocam aydınlattı.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Reimage programı bilgisayarı yavaşlatıyor ve gereksiz sorunları bulup senden lisans almanı istiyor yani bilgisayarına zarar verir bu program @kullanici62319 darkcrak 3 yıl önce
      • Araştırdığım da bu programı buldum. @darkcrak ilkaybaki16 3 yıl önce
      • Bu program virüs ve araştırdığın siteler'de bu virüsü öneriyorlar çünkü sponsorlar. darkcrak 3 yıl önce
      • Aynen @darkcrak ilkaybaki16 3 yıl önce

      Reimage yazılımı istenmeyen bir yazılım. Muhtemelen sorun bundan kaynaklanıyor. Bu tür programları bilgisayara yüklememek gerekir.

      hakan hakan (15394)