Benim bir kanalım var ve aynı isimde 3-5 kanal daha var ama aratınca benim kanalımdan izlenmesi çok düşük abonesi çok düşük bir kanal öne çıkıyor

Benim abonem 92 onun abonesi 30 benim toplam izlenmem 3500 onunkisi 400 ve ben 2 yıl önce video atmaya başlarken o 4 ay önce başlamış ama o öne çıkıyor benim öne çıkmam için napmalıyım

ibrahimorman ibrahimorman (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eğer aboneysen zaten anasayfanda görülmesi mümkün. Daha aktif video çek. 2 Yıl önce başlayıp başlamama ile alakası yok. O çocuk senden daha hızlı yükseliyor.

    İnsanların seveceği türden videolar atarak aboneni arttırman gerekli, ve sadece abone değil önemli olan izleyici, beğenmeler ne kadar çok izlenip beğenilirsen videoların o kadar çok öne çıkar. DAha çok video at, ayda 20 video atsan yeterli şimdilik. Yılda ortalama 200 video atarsan 1 yıl içerisinde abone sayısında ciddi bir artıl olabilir, bu videoları insanların sevmesi gerekli. Abonelerinin görüşlerini yorumlarını dikkate alarak hangi içerikleri video yapacağına karar vermelisin. Mesela Burak oyunda ben burağı 20000 abone iken takip ederdim, minecraft  videoları çekerken gerçekten eğlendirirdi beni, şuan 1 milyon üzeri abone de var hala izleniyor, izlenme sayısı diğer youtuberlara göre düşük olabilir ancak insanların sevdiği videoları çekerek memnun ediyor izleyicileri.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      peki ama ben ondan daha sık videolar paylaşıyorum ve hızlı büyüyorum mesela 1 ay önce 50 aboneyken şimdi 92 aboneyim ama o 4 ay önce kanalı bile yokken şimdi 30 abone

      ibrahimorman ibrahimorman (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Youtube ile alakalı bir algoritma bu. Daha sık video atmaya özen göster. darkcrak 3 yıl önce
      • Devamlı video at, facebook ta falan paylaş videolrını. Aboneni yükseltmen lazım, ve videolarını insanların like laması lazım ne kadar çok like alırsan ve izlenirsen videoların o kadar çok öne çıkar. hydra 3 yıl önce

      Bence attığın videoların kalitesi, etiketlerin, açıklamaların da önemli. vidIQ eklentisini Chrome'a yüklersen YouTube'da videoların yanında etiketlerini ve diğer istatistiklerini görebilirsin. Benzer etiketleri kendi videonda kullanabilirsin.

      misty misty (556)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Eklenti bu https://chrome.google.com/webstore/detail/vidiq-vision-for-youtube/pachckjkecffpdphbpmfolblodfkgbhl?hl=tr misty 3 yıl önce