Benim Instagramimda tekrar dene hatası var VPN yi bile denedim olmadı sizce ne yapmalıyım

Instagramima tekrar dene hatası var VPN yi bile kullandım olmadi Sizce ne yapmalıyım

neva21 neva21 (1)
2 yıl önce sordu

  • Yardım ederseniz çok mutlu olurum lütfen neva21 2 yıl önce
  • Muhtemelen hesabınız engellendi ama siz yine de bir ekran görüntüsü atar mısınız hatadan? xbedirhanx 2 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Muhtemelen hesabınız Instagram tarfından engellendi. Instagrama bir şikayet mektubu yazarak engelin ne zaman kalkacağını öğrenebilirsiniz.

xbedirhanx xbedirhanx (836)
2 yıl önce cevaplandı

    Burdan ekran görüntüsü atılmıyor

    neva21 neva21 (1)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Hızlı resim sitesini aracı olarak kullanabilirsiniz, resmi oraya yikleyip buraya linkini koyabilirsiniz. xbedirhanx 2 yıl önce