Benim modemime bağlı internete giriş yapan cihazları nasıl görebilirim?

  • Modeminizin marka ve modelini öğrenebilir miyim? brsozl 8 yıl önce
  • TP-LINK TD-W8968 proqram 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Kablosuz ağınızı kim kullanıyor bunu tespit etmesi kolay.

Bunun için adsl modem arayüzüne girmeniz lazım. TP-LINK TD-W8968 modemin arayüzüne şu şekilde girebilirsiniz:

  1. Tarayıcı (Google Chrome vb) adres satırına şunu yazın: 192.168.1.1
  2. Karşınıza kullanıcı adı ve parola soran bir ekran gelecektir. TP-LINK TD-W8968 için varsayılan kullanıcı adı: admin ve varsayılan parola: admin'dir. Eğer bu bilgileri değiştirmediyseniz modem arayüzüne girebilirsiniz.
  3. Giriş sayfasında veya başka bir yerlerde kablosuz ağa bağlı kullanıcılar görüntülenir.
hakan hakan (15409)
8 yıl önce cevaplandı

  • hakan bey uzmanarda incelemenizi rica edecem öyle pekde bilgisi olmadığı halde kendine puan vererk uçuyor adeta haksız şekilde bir numarda hep biz burda sorulara hem doğru vevap vermek hemde puan alalım diye uğraşıyoruz candan 8 yıl önce