1 Aylık Telefonum çalındı, nasıl bulabilirim ?

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzun iPhone mu Android mi olduğunu belirtmemişsiniz.Her iki işletim sisteminde de kendine has telefonunuzu bulmaya sağlayan yapılar mevcut.

    Telefonunuz iPhone bir cihaz ise;

    1. Buradaki adrese tıklayın.Açılan yerden telefonunuzda kullandığınız iCloud hesabını girin.
    2. Cihazınızda iPhone mu bul özelliğini aktifse, telefonunuzu harita üzerinden görüntüleyebilir, Kayıp moduna alarak kilitlenmesini sağlayabilirsiniz.Bu şekilde telefonunu kullanılamaz hale gelecektir.

    Telefonunuz Android bir cihaz ise;

    1. Buradaki adrese tıklayın.Açılan yerden telefonunuzda kullandığınız gmail hesabını girin.
    2. Şimdi hesabınıza ait etkin cihazlar listelenecek ve cihazınızın yaklaşık konumunu harita üzerinden bulabileceksiniz.

    Yukarıdaki yazanlar ile telefonunuzun ne olduğu hakkında bilgi bulabilirsiniz.Ancak telefonu kendinizin gidip bulması zor olabilir.Bu durumda yapabileceğiniz şey telefonunuzun IMEI numarsını bulmalı ve polise bildirmelisiniz.Buradaki linkten gerekli açıklamayı bulabilirsiniz.

    **IMEI numaranız telefonunuzun kutusunda, telefonu satın alırken aldığınız faturada bulunabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)