Benim telefonum yurtdışından geldi telefonumu babamın pasaportu üzerine işlettim babamın üzerine hat aldım telefon numarasını da eşleştirdim e devlet

Benim telefonum yurdışından geldi babamın pasaportu üzerin işlettim babamın üzerine hat aldım şimdi e devlet üzerinden numarayı eşleştirdim 24 saat içinde açılır dedi açılır mı sizce

kullanici732587 kullanici732587 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir sorun oluşmazsa açılır merak etmeyin.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      @hydra 'nın da dediği gibi bir sorun olmaz.

      Peki neden 24 saat içinde açılır dedile?

      Daha bunu değerlendirecekler dosyalayacaklar ve sisteme işleyecekler ayrıca senin gibi bir sürü kişi var ve max. 24 saat işlem sürer yani korkmana gerek yok.

      Güle güle kullan telefonunu hayırlı olsun :)

      darkcrak darkcrak (5168)