BenimVideom.exe virüsü

Facebook üzerinden yayılan BenimVideom.exe adlı dosya pek çok antivirüs programı tarafından tespit edilemekte.

BenimVideom.exe dosyası bir tür truva atı (trojan) içermektedir. BenimVideom.exe dosyası çalıştırıldığında bulaşan virüs'ün nasıl temizleneceği bu çözümde anlatılmıştır.

BenimVideom.exe virüsü nedir? BenimVideom.exe dosyası virüs mü? BenimVideom.exe nasıl temizlenir?

Aşağıda çözümü bulabilirsiniz.

alattin alattin (16999)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pek çok anti-virüs programının temiz olarak nitelendirdiği BenimVideom.exe adlı dosyasında Symantec tarafından WS.Reputation.1. virüsü bulunmuştur.

    Ayrıca şüpheli dosyasyı Malwarebytes şirketine ileterek analiz ettirdik ve bu dosya güncel Malwaebytes anti-malware veritabanına Trojan.BrowserKiller.AHK olarak eklendi.

    BenimVideom.exe virüslü dosyası Facebook üzerinden dağıtılan bir Trojan. Bu sayede kötü niyetli kişiler bilgisayarınıza uzaktan erişebiliyor.

    Bir şekilde BenimVideom.exe virüslü dosyasını indirmiş ve çalıştırmışsanız bilgisayarınızı Malwarebytes anti-malware ile taratabilirsiniz.

    Malwarebytes anti-malware nedir nasıl kullanılır linkinden Malwarebytes anti-malware indirebilir ve nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)