Beste yapmak için nota programı var mı?

Arkadaşlar pc yüklenecek ve beste yapılabilecek bir nota programı var mıdır ?

mat7 mat7 (341)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fl studio'yu öneririm harika bir beste yapma programı

    birhanbirtane birhanbirtane (8)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu programı indirecek düzgün bir site bulamadım hepsi tehlike uyarısı verdi. @birhanbirtane (8) mat7 5 yıl önce

    Kendimce derlediğim 3 tane beste programı var.

    1. Ableton Live:

    30 Gün deneme süresi veriyor ve çok kullanışlı bir program.

    Windows ve Mac: İndirmek istersen Link

    2. Fl studio:

    Windows ve Mac bilgisayarlara kurula biliyor.

    711.66 Mb bir indirme ile Windows'a indire bilirsiniz Link

    717.28 Mb bir indirme ile Mac'a indire bilirsiniz İndirme Link

    3. Cubase:

    30 Günlük bir deneme sürümü var ve bu süre bittikden sonra sizden lisans santın almanızı isteyecek.

    [Windwos ve Mac sürümlerini destekliyor] İndirmek için Link'e tıkla

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sedece FL Studio 20 indirebildim , diğerlerini indiremedim. indirdiğimide nasıl kullanıldığı tam anlayamadım. Belkide profosyonel biri olmadığım için anlayamadım . Yide çok teşekkürler uğraşıp cevap verdiğinizin için. @ darkcrak (1336) mat7 5 yıl önce
    • Zaten bu tür programlar profosyonel programlar @mat7 darkcrak 5 yıl önce