Betternet Update is in progress... yazısında kaldı.

Ben Betterneti indirdim ve çalıştırdım ama çalıştırınca yukarıya yazdığım yazı çıkıyor. 30 dakika bekledim ama düzelmedi bende uygulamayı zorla kapatıp uygulamaya girince vpn connected yazıyor ama hiç bir şeye girmiyor . Ben ne yapdım cmd yi açıb taskkill /f -im komutuyla update.upd yi ve görev yöneticisinden betterneti kapatdım ve tam silmek için denetim masasına girince uygulama kaldirma aracı yok . Sonra ben kendim elimle sildim yeniden yükledim bu yine tekrar landı 4-5 kere yapdım ama betternet update is in progress yazısında kalıyor

Cevabınız için şimdiden teşekkürler. Buna ait etiket bulamadım ondan yok diye etiketledim.

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Betternet Update is in progress. yazıcı Betternet'in güncelleme aşamasında takılı kaldığını ifade ediyor. Konum değiştirmeyi denedin mi? Ayrıca bazı servis sağlayıcılar Betternet'i yasaklamış olabilir de.  Türk Telekom mesela pek çok VPN'i engelliyor.

    Betternet indirdim ve yükledim bir sorun görünmüyor.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Diger bilgisayarimda giris yapabiliyorum. adils 3 yıl önce
    • konum degistiremiyorum para ile satin almadim adils 3 yıl önce
    • Duzeldi neyden se sorunum kendi kendine cozuldu tesekkurler adils 3 yıl önce
    • @adils geçici bir sorunmuş demek ki murat 3 yıl önce