.bibtex, .enw ve .ris uzantıları nasıl açılır?

Dediğim gibi, .bibtex, .enw ve .ris uzantıları nasıl açılır?

Şimdiden teşekkürler.

googledoodletr googledoodletr (16)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .bibtex uzantısı nedir?

    BibTeX dosyaları, kitaplar, makaleler, araştırma raporları, teknik raporlar vb. Için kaynakçalar içerebilir. Dosyadaki bilgiler yazar adı, başlık, dergi, cilt, yayınlanma yılı, sayfa sayısı ve notları içerir.

    bibtex uzantısı hangi program ile açılır?

    BibTeX uzantılı dosyaları açmak için ücretsiz MiKTeX uygulamasını kullanabilirsin.  MiKTeX programını buradan indirebilirsin.

    enw uzantısı nedir?

    EndNote yazılımı tarafından kullanılan veritabanı içe aktarma dosyası; yazar, şirket, başlık, yayın ve anahtar kelime verileri dahil olmak üzere alıntı verileri ve şema bilgileri içerir; aktarılan bibliyografyaları içe aktarmak  için kullanılır.

    enw uzantısı hangi program ile açılır?

    enw  uzantılı dosyayı açmak için EndNote programı gerekir. EndNote programı buradan indirilebilir.

    ris uzantısı nedir?

    Bir tür kaynak alıntı dosyasıdır. Dosya içinde yazar adı, başlık, yayın tarihi gibi bilgileri içerir.

    ris uzantısı hangi program ile açılır?

    ris uzantılı dosyayı açmak için EndNote programı gerekir. EndNote programı buradan indirilebilir.

    Not: uzantılar ile bilgiler çeşitli yabancı sitelerden derlenmiştir.

    hakan hakan (15409)