Biçimlendirdiğim flash diskimdeki videoyu geri getiremiyorum

YouTube kanalinjzdaki videoyu izledim ve adım adım yaptıklarınızı uyguladım ancak olumlu bir sonuç alamadım yardımcı olur musunuz???flaşı önce TV ye daha sonra PC en son da telefona takmıştım PC den taktigimda USB hasar görmüş flasinizi bicimlendirin diye uyarı aldım bicimlendirgimde de icinde veri kalmamisti :(

fadime35 fadime35 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Selam öncelikle bu benim de başıma geldi.  Bikere bende Flash ima şarkı indirmiştim ama bilgisayarda mp3  okurken falan hızlıca çıkarırdım ve bu hatayı aldım Allahdan bilgisayara yedekliydi müzikler . Hatayı düzeltmek için biçimlendirme mecbur Olacak ama bazı uygulamalar la  bunu geri getire biliyoruz ama ben bu uygulamaları bilmiyorum.  Uzman değilim ama uzman birisinden sorarsan belki o sana  program önerir .

    adils adils (136)