Bildirim servisimi değiştirebilirmiyim? Launcher olmadan?

Merhaba bunu okuyan kardeş

Benim tabletimde bildirimler geliyor ama çoğul olarak gözükmüyor mesala 6 tane youtubeden bildirim geldi bildirim çubugunda sadece 1 youtube simgesi gözüküyor bunu değiştirebilirmiyim?

Yani kısacası samsung push serviceyi kullanıyımmı?

Model casper via s10

Çok tesekkurler

Rootsuz

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önce hiç kullanmadım o yüzden dediğini yaparmı bilmiyorum ama yine de birkaç tane uygulama önereyim. Deneyip bizimle tecrübeni paylaşabilirsin.

    Material Notification Shade

    Material Status Bar

    iNoty OS 11

    iNoty : Notification bar OS 11

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho samsung push serviceyi kullanıyımmı? temmuz2004 6 yıl önce
    • Şayet bu uygulamalar erişim izni istiyorsa ver tabii ki @temmuz2004 omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho? 1.si olmadı galiba temmuz2004 6 yıl önce
    • Dediğim gibi bunları bizzat denemedim, yani "bunlar senin işini görür" gibi bir iddiam yok açıkçası. @temmuz2004 omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho inoty os 11 i deneyeceğim eğer olmazsa Samsung push serviceyi deneyeceğim temmuz2004 6 yıl önce
    • @farurhenho hiçbiri işe yaramadı. Başka öneriniz vsrmı android 6.0 temmuz2004 6 yıl önce
    • Başka bildiğim yok maalesef. Galiba bu Android'in kendi özelliği olduğu için böyle olsa gerek @temmuz2004 omercik 6 yıl önce

    Yardım edecek varmı?

    temmuz2004 temmuz2004 (47)