Bilgiayarimdan Beep Sesi Geliyor Ve Biraz Oynadıktan Sonra Kapanıyor?

Bir kac gündür pc den beep sesi geliyor. Bu durumu windows + D tuşuna basarak geçici olarak hallettim ama bu sefer de tam oyun oynayacağım zaman donup kapanıyor. Neyden kaynaklanıyor olabilir ? ( Leptop )

nzsdmr nzsdmr (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lütfen yardım ediin!!

    nzsdmr nzsdmr (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Probleminiz hakkında biraz daha detay verebilirseniz çok güzel olur. Nasıl böyle oldu? Durup dururken olmuş olamaz herhalde. Ya da ilk aldığınızda mı böyleydi?

      omercik omercik (9418)