Bilgisaya direksiyon takınca oyun donuyor

Merhaba;

Bir tane direksiyon aldım. Sürücülerini CD üzerinden yükleyip, oyuna girdim. (Oyun: Euro Truck Simulator 2) Ama oyuna girince, yanıt vermeyi durduruyor ve oyun açılmıyor. Sürücüleri kaldırıp tekrar yükledim, olmadı. Ne yapmam gerek??

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kendi sürücü CD'sinde bulunan herhalde güncel ve Windows 10 için tam uyumlu sürücü değildir. Birde üreticisinin veya satıcısının resmi destek sitesinden güncel sürücüleri araştır bakalım, işe yarayabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Bakayım hemen toprak34 6 yıl önce
    • @temmuz abi kullanım kılavuzunda yazan siteye girdim, driver bulamadım. Kullanım kılavuzunda da CD'den sürücüleri kurun diyor. Ben de öyle yaptım. toprak34 6 yıl önce
    • @temmuz Bu arada, soruda belirtmedim/iyi anlatamadım sanırım. Direksiyonda sıkıntı yok, test programında dönüş vb. iyi çalışıyor. Ama direksiyonu takınca, oyun yanıt vermeyi durduruyor. toprak34 6 yıl önce
    • O tür problemlerde ilk akla gelen sürücü uymsuzluğudur. Dediğimi araştırmalısın @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • Ama sen başka bir oyunda ve eğer varsa başka bir windows 10 yüklü PC'dede deneyebilirsin @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz Araba türlü oyun şuanlık yok :) Mağazadaki asphalt 3'ü yükleyip denerim. toprak34 6 yıl önce
    • Yarış oyunu şart değil, denemek için joyistik veya gamepad ile oynanan oyunlarda olabilir. Birde deneme sırasında diğer USB portlarda takılı herhangi bir cihaz olmazsa daha iyi olur. Heleki diğer USB portlarda bir joyistik kol veya gamepad varsa onlar mutlaka çıkarılmalıdır @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz Mouse var sadece. Bir de fan toprak34 6 yıl önce

    -1

    Takmadan Önce Donuyormuydu?

    dogukanc66 dogukanc66 (-1)