Bilgisayar 10 saat civarı calismadiginda ilk actigimda calismiyor.

Merhaba bilgisayarimi her sabah işe geldiğimde actigimda bilgisayar açılmıyor klavyenin ışıkları yanıp sönüyor yada kendini kapatıyor.

İlk zamanlar 2.açma kapamada çalışıyordu şimdi 5-6 defada anca açılıyor. Açıldıktan sonra gün boyu sikintisiz çalışıyor.  Ama akşam kapatıp ertesi gün ise geldiğimde yine aynı sorun bilgisayar masa üstü pc . Ve şirket için çok önemli bir makina daha kötü olup calismazssa hiç zor durumda kaliriz nedeni ne olabilir.

cenkeren75 cenkeren75 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayar ilk actigimda açılmıyor burada sorunuza bir cevap yazılmış. Muhtemelen güç katı ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz.Sizin için önemli bir bilgisayarmış. Önce yedekleyin sonra uygun ve daha güçlü (yüksek Watt) bir PSU ile eskisini değiştirtin.

    Sorun yüksek ihtimalle PSU kaynaklı yani bir donanım sorunu. Teknik bilginiz yoksa bir teknik servisten destek alabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)