Bilgisayar 30sn Donuyor

Merhabalar. Dizüstü bilgisayarıma format attım, attıktan sonra bilgisayarım mütemadiyen 30sn lik donmalar yaşıyor sonra normal haline geri dönüyor. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim, ne gibi adımlar atmam gerek?

orhandardagan orhandardagan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format sonrası şu işlemleri yaptın mı?

    • Windows güncellemelerini yapmak
    • Sürücüleri yüklemek & güncellemek

    Bu işlemleri yapmadıysan mutlaka yap. Sonra duruma bir bak.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ekran kartını silip yükle tabi kendi sitesinden @orhandardagan darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak uşak cevap yazacaksın yorum değil. Ben mi öğreteceğim sana :P hakan 5 yıl önce
    • Olsun böyle daha güzel :D darkcrak 5 yıl önce