Bilgisayar 5 saattir scanning and repairing drive C ekranında kaldı

Windows 8.1 kullanıyorum. Sistem geri yükleme ihtiyacım oldu hata verdi. Hatada bi kod verip cmd de yazmam yazıyordu. Yaptım ve scanning and repairing drive C ekranı geldi ve yaklaşık 5 saattir %28 de kaldı. Bu ekranı nasıl geçebilirim

shiraikoocha shiraikoocha (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Teşekkürler. beklemedim ne olacaksa olsun mantığı yada mantıksızlığı ile bi kaç defa açtım kapattım o ekran gelmeden hata verip sistemi geri yükleyin yazdı ordan tıklayınca oldu şansıma :)

    shiraikoocha shiraikoocha (17)
    6 yıl önce cevaplandı

    • geçmiş olsun candan 6 yıl önce

    windows 8 çok hata veren bir  işletim sistemi  bu  hatadan kurtulur kurtulmaz  win 10 önerrim hatasız kullanışlı  neyse  soruna  bakalım şimdi taramayı bekleyin  başkada yapacak birşey yok başka bir işlem yapmak için bilgisayar yeniden başlatmak zorundasınız busayfa yine karşınıza çıkar  aynı işlemler sıfırdan başlar  bu sayfada pc takılır bazen fakat sabırla bekleyin 100 %100 oluyor

    candan candan (4301)